S TOWER

Nájemci

 • TODO  

  Syner

  stavebně-inženýrská společnost se třicetiletou historií a patří mezi nejvýznamnější subjekty v ČR. Od roku 2007 je pilířem stavební a developerské skupiny SYNER Group. Firma je expertem v oblasti výstavby sportovních staveb a průmyslových areálů. Zaměřuje se na realizaci občanských, bytových, průmyslových a administrativních projektů, dopravních, ekologických, vodohospodářských a technologických staveb.

  www.syner.cz
 • TODO  

  Nový Perštýn

  Do centra Liberce přichází dlouho očekávaný projekt nové výstavby, s ambicí vytvořit moderní a v libereckém měřítku nesrovnatelnou městskou čtvrť, která od základů změní tvář historicky významné části Liberce. Postupně zde v několika etapách výstavby vyroste víceúčelový komplex domů nabízející komfortní bydlení spolu s veřejným prostorem a parkem a také služby, obchody a moderní kanceláře.

  www.novyperstyn.cz
 • TODO  

  Syner Group

  Akciová společnost SYNER Group je silnou stavební, developerskou a investiční společností působící především na českém trhu.

  www.synergroup.cz
 • TODO  

  LUTO GROUP

  LUTO GROUP se zabývá zprostředkování práce u renomovaných firem.

  www.lutogroup.com
 • TODO  

  PROFINIT

  Profinit je přední česká IT společnost, která za více jak 25 let získala důvěru více než 50 zákazníků v ČR a úspěšně se rozrůstá i do zahraničí. Má za sebou mnoho úspěšných projektů pro největší finanční a telco společnosti, letiště, pojišťovny, bitcoinovou burzu a další významné klienty v ČR a EU. Pro své  zákazníky pracuje na projektech v oblasti software development, information management, big data a data science v 8 evropských zemích.

  www.profinit.eu
 • TODO  

  Festool

  Festool je prvotřídní specialista na veškerou práci se dřevem. Profesionálové i nároční kutilové si mohou vybírat z široké nabídky špičkového nářadí.

  www.festool.cz

Máte zájem o pronájem prostoru?

Pokud vás prostory v budově S TOWER zaujaly a věříte, že by pro vaši firmu byly ty pravé, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajdeme společně na nezávaznou prohlídku, kde zodpovíme veškeré vaše dotazy.

  Souhlasím s podmínkami sběru osobních dat. Tento web je chráněn službou reCAPTCHA od společnosti Google.