S TOWER

S TOWER

Právě jste našli ideální sídlo své kanceláře. Formujte hvězdnou budoucnost svého businessu v majestátní budově S TOWER v pulzujícím centru Liberce.

TODO Obchodní centra a restaurace v blízkosti
TODO Strategická poloha centra Liberce
TODO Hlavní MHD uzel v přilehlé oblasti
TODO Nedaleko parku Gutenbergova

Co je
k dispozici?

  • 14 pater s více než 150 klimatizovanými kancelářemi
  • Dechberoucí výhled na liberecké centrum
  • Obchodní centra a restaurace v blízkosti několika metrů
  • Snadná dostupnost k MHD

Kancelářské prostory

K dispozici je více než 6500m2 kancelářských ploch k pronájmu. Vyberte si ze 14 poschodí a z více než 150 samostatných kanceláří. Vybavení, klimatizace a možnost upravit si prostor podle svého je samozřejmostí.

Kancelářské prostory

Parkování

Zaparkujte hned naproti v budově obchodního centra FORUM Liberec. Coby kamenem dohodil to budete mít jak do své kanceláře, tak na oběd nebo za zábavou.

Parkování

Přístup k MHD

Využíváte-li raději městskou hromadnou dopravu, budete nadšení. Budova S Tower přímo sousedí s hlavní dopravní zastávkou Fügnerovou ulicí. Odtud nasednete na tramvaj či taxi nebo třeba na autobus do Prahy.

Přístup k MHD

Recepce

Prostorná, moderní recepce je první, na co narazíte při vstupu do budovy. Obsluha vždy ráda navede vaše klienty přímo za vámi, aby vás nikdy nemuseli muset složitě hledat.

Po – Pá: 7:00 – 16:00

Recepce

Strategické umístění

Kousek na MHD, kousek k parkování, kousek na nákupy i do restaurace. Pokud všechno tohle hledáte, mise je splněna a už dál pátrat nemusíte. Jedničku mezi obchodními adresami činí z S Tower právě její dokonalé umístění.

Strategické umístění