S TOWER

Nájemníci

Všichni nájemníci
 • TODO  

  Syner

  stavebně-inženýrská společnost se třicetiletou historií a patří mezi nejvýznamnější subjekty v ČR. Od roku 2007 je pilířem stavební a developerské skupiny SYNER Group. Firma je expertem v oblasti výstavby sportovních staveb a průmyslových areálů. Zaměřuje se na realizaci občanských, bytových, průmyslových a administrativních projektů, dopravních, ekologických, vodohospodářských a technologických staveb.

  www.syner.cz
 • TODO  

  Nový Perštýn

  Do centra Liberce přichází dlouho očekávaný projekt nové výstavby, s ambicí vytvořit moderní a v libereckém měřítku nesrovnatelnou městskou čtvrť, která od základů změní tvář historicky významné části Liberce. Postupně zde v několika etapách výstavby vyroste víceúčelový komplex domů nabízející komfortní bydlení spolu s veřejným prostorem a parkem a také služby, obchody a moderní kanceláře.

  www.novyperstyn.cz
 • TODO  

  Syner Group

  Akciová společnost SYNER Group je silnou stavební, developerskou a investiční společností působící především na českém trhu.

  www.synergroup.cz

Máte zájem o pronájem prostoru?

Pokud vás prostory v budově S TOWER zaujaly a věříte, že by pro vaši firmu byly ty pravé, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře. Zajdeme společně na nezávaznou prohlídku, kde zodpovíme veškeré vaše dotazy.

  Souhlasím s podmínkami sběru osobních dat. Tento web je chráněn službou reCAPTCHA od společnosti Google.